Loovuse arendamisel ei ole vanusepiiri

Kunsti maailmaga tutvumiseks pole kunagi liiga hilja. Kui igatsed oma ellu tasakaalu ja vajad rutiini murdmiseks midagi arendavat, siis kunstiga tegelemine on üks parimaid viise oma loomingulise poole äratamiseks. Kui mõtled nüüd, et ei kunst ja maalimine ei ole minu jaoks, siis peatu korra ja mängi selle mõttega veelkord. Me sünnime siia maailma kui puhtad...

Kunsti maailmaga tutvumiseks pole kunagi liiga hilja. Kui igatsed oma ellu tasakaalu ja vajad rutiini murdmiseks midagi arendavat, siis kunstiga tegelemine on üks parimaid viise oma loomingulise poole äratamiseks. Kui mõtled nüüd, et ei kunst ja maalimine ei ole minu jaoks, siis peatu korra ja mängi selle mõttega veelkord.

Me sünnime siia maailma kui puhtad lõuendid, kuhu igaüks saab hakata maalima oma lugu. Lapseeas oleme varmad uusi asju proovima ja katsetama ning väikesed pead on tulvil ideedest. Ent aja jooksul võtame omaks ja meid hakkavad piirama raamid, millesse on elu ja ühiskonnakorraldus meid juhtinud. Kõigest harjumuspärasest tekib mugavustsoon. Loodud barjäärid hakkavad meie mõtte- ja tegutsemisvabadust üha enam piirama ning seetõttu on järjest keerulisem end vabaks lasta.

Maalides stressist ja pingetest priiks

Igapäevaelu virrvarris on lihtne end tegemiste-toimetuste varju kaotada. Elukorralduse rutt neelab kogu energia, aga kuidagi tuleb end uuesti laadida. Vajame tasakaalu, et meie vaim ja füüsis saaks hästi funktsioneerida. Kunstiga tegelemine on üheks heaks võimaluseks ellu harmooniat tuua ja loomingulise eneseväljenduse abil end paremini tundma õppida.

Kunstiga tegelemine aitab ja õpetab kammitsevatest piirangutest end vabaks laskma. Kunstis pole õiget ega valet. Iga pintslitõmme väljendab midagi ning on osa loomingust ja eneseväljendusest. Loominguna väljendub iga autori unikaalse individuaalse kogemuse ja maailmast arusaamise kooslus.

Kuidas alustada?

Kunstiga alustamiseks ja endale sobiva loomingulise eneseväljenduse leidmiseks pole kunagi hilja. Pole oluline, kas pead end loominguliseks inimeseks või mitte. Fakt on see, et meis kõigis on loominguline pool olemas ja seda just meile ainuomasel kujul. Kunsti ja loomingulise eneseväljenduse teel alustamisel saavad Sind aidata meie professionaalsed kunstiõpetajad.

Pühapäevastes meistriklassi tundides aitavad meie kunstiõpetajad Sul oma loomingulise eneseväljenduse vabastada. Meistriklassi koolituste meetodid ja tehnikad on sellised, et igaüks saab hakkama, varasemat kogemust ei ole vaja.

Proovi järele, kas kunst võiks olla Sulle sobiv lahendus stressi vähendamiseks ja ellu tasakaalu toomiseks. Enne ei tea, kui oled ise järele proovinud. Leia endale sobiv tund.

Täpsema meistriklassi koolituste kava leiad: https://hopeart.ee/uritused.

Kontakt

Radem OÜ
Reg. nr. 16021955

Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Rätsepa põik 2, 75304

Allika tee 7, Peetri, Rae vald
+372 53967467