Hope Art – fantaasial ja loovusel ei ole piir

Hope Art sündis soovist ja vajadusest oma igapäeva tehnilisse maailma tasakaalu ja harmooniat tuua. Loovuse arendamisel ei ole vanuse piiri. Minagi avastasin endas maalimiskire pärast laste sündi. Oma laste pealt näen kui palju kunstiga tegelemine nende arengut toetab: arendab loovust ja fantaasiat, toetab motoorset arengut ja eneseväljenduse julgust ning ideede genereerimist. Tütrele kunstiõpetajat otsides tekkis mul...

Hope Art sündis soovist ja vajadusest oma igapäeva tehnilisse maailma tasakaalu ja harmooniat tuua. Loovuse arendamisel ei ole vanuse piiri. Minagi avastasin endas maalimiskire pärast laste sündi. Oma laste pealt näen kui palju kunstiga tegelemine nende arengut toetab: arendab loovust ja fantaasiat, toetab motoorset arengut ja eneseväljenduse julgust ning ideede genereerimist.

Tütrele kunstiõpetajat otsides tekkis mul endalgi soov maalimine järele proovida ning uuele hobile võimaluse andes armusin sellesse. Kunst on aidanud minu läbi ja lõhki tehnilisse maailma uusi pooltoone tuua ning pannud mind mõtlema sellele kui palju me iseenesele piire seame.

Olen soojusenergeetika doktor ja kogu minu professionaalne karjäär on viinud mind väga tehnilisse maailma. Kui esmalt otsisin kunsti kaudu tasakaalu ja harmooniat iseenda jaoks, siis nähes nii enda kui ka laste pealt, missuguseid piirituid võimalusi  kunst eneseväljendamiseks ja arenguks pakub, tekkis soov seda teistega jagada.

Hope Art kannab minu jaoks piirideta loomingu ja rahuliku kulgemise mustrit. Siin pole kiiret, pole piire ning pole kartust ebaõnnestuda. Pakume rahuliku kulgemise rütmis nii väikestele kui ka suurtele võimalust fantaasial lennata ning kunstitehnikate abil õppida oma ideid ja loomingulisust väljendama.

Kunst on minu jaoks teraapia. Kunstiga tegeledes annan endale aega ja ruumi igapäeva rutust välja lülitudapingeid maandada ja midagi täiesti teistsugust teha. Maalimine pakub mulle suurt naudingut ja toob igapäeva tasakaalu. Naudin maalimise protsessi – iga pintslitõmme on minu eneseväljenduse pitser just omas ajahetkes ja armastan oma pilte igas etapis.

Kui sinagi otsid sisemist tasakaalu ja soovid oma loomingulisust arendada siis ootame nii suuri kui väikeseid endas kunstipisikut avastama või oskusi arendama kunstikursustele ja õpitubadesse kodulähedases Peetri külas! Kursuste info leiad: https://hopeart.ee/tunniplaan

Nadežda Dementjeva
Hope Art looja ja eestvedaja

Kontakt

Radem OÜ
Reg. nr. 16021955

Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Rätsepa põik 2, 75304

Allika tee 7, Peetri, Rae vald
+372 53967467