On-line müügitingimused

1. Üldised on-line müügitingimused:

Müügitingimused kehtivad hopeart.ee broneerimiskeskkonnas ürituste- ja e-poe toodete broneerides ettevõtte Radem OÜ (edaspidi Teenuse pakkuja) ja ostja (edaspidi Tarbija) vahel. 

Teenuse pakkujal on õigus teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse kodulehel hopeart.ee. Muudatused jõustuvad koheselt ning loetakse kliendile edastatuks alatest nende avaldamisest kodulehel.

2. Hinnainfo

Kõik Teenuse pakkuja hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Tasutud teenuse eest saab Tarbija e-posti teel kinnituse oma broneeritud ürituste kohta. On-line broneeringu eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu.

3. Soodustused

Soodustustest saab lähemalt lugeda hopeart.ee kodulehe iga konkreetse ürituse lingi alt.

4. Tellimuse vormistamine

Valige broneerimiskeskkonnas välja soovitud kuupäevaga üritus ja kogus või e-poe tooted, seejärel kuvatakse Teile ürituse hind või e-poe toode valitud andmete põhjal. Kui kõik on sobilik vajutage lingile „Lisa ostukorvi“. Seejärel minge lehele “Ostukorv” ning sisestage isikuandmed (nimi, e-post, telefoni nr). Tellimuse lõplikuks vormistamiseks ja selle eest tasumiseks nõustuge müügitingimustega ning valige sobiv makseviis. Tellimuse kohta saadab süsteem teie sisestatud e-posti aadressile tellimuse kinnituse. Kui tellimuse kinnitust teie e-posti aadressile ei tule, siis palun koheselt sellest teavitada Teenuse pakkujat (tel 53967467 või email: infohopeart@gmail.com).

Broneeringu vormi üleval pool on olemas valitud ürituse vabade kohtade olemasolu info. Kui vabu kohti pole sellele üritusele, siis süsteem ei luba teostada broneeringut.

5. Tellimuse muutmine ja tühistamine, raha tagastamise tingimused

Tasutud broneeringust loobumise korral Tarbijale raha ei tagastata.

Tarbijal on õigus tema tasutud raha tagastamisele, juhul, kui Tarbija teavitab teenuse loobumisest kirjalikult e-posti aadressile infohopeart@gmail.com ja mitte hiljem kui 48 tundi enne broneeritud ürituse algust. Teenuse pakkujal on õigus keelduda raha tagastamisest eelpool toodud tähtaja mittekinnipidamisel. Raha tagastatakse Tarbijale pangaülekandega pangakontole, mis oli märgitud ürituse eest makstud maksekorraldusel.

Tellimuse või broneeringu ärajätmisel, tagastab Teenuse pakkujal Tarbijale viimase poolt makstud raha vajalikus mahus.

Tarbija võib ürituse broneeringu üle viia mis tahes järgmisele üritusele vastavalt kodulehel toodud ürituste ajakavale, mitte hiljem, kui 48 tundi enne broneeritud üritust, teatades sellest Teenuse pakkujale e-posti aadressile: infohopeart@gmail.com. Ürituse broneeringu üleviimisel võetakse arvesse summa, mis oli tasutud ürituse eest, millest Tarbija loobus. Ürituse broneeringu võib üle viia ainult üks kord.

Kinkekaardi eest makstud raha Tarbijale ei tagastata. Kinkekaart kehtib 6 kuud alates ostmise kuupäevast. Kinkekaardi saajal on kohustus ennast üritustele registreerida.

6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Teenuse pakkuja kasutab Tarbija poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ainult tellimuse täitmiseks. 

Radem OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Radem OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

7. Pretensioonide esitamise kord

Tarbijal on õigus pöörduda pretensioonide esitamiseks Teenuse pakkuja poole e-posti aadressil infohopeart@gmail.com.

Kontakt

Radem OÜ
Reg. nr. 16021955

Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Rätsepa põik 2, 75304

Allika tee 7, Peetri, Rae vald
+372 53967467