KUNSTIÕPETAJAD

https://hopeart.ee/wp-content/uploads/2020/10/DSC_3907.jpg

Zhanna Toht

Olen Zhanna Toht, kunstnik ja õpetaja.

Kirg kunsti vastu on mul olnud alati, juba lapsena, märgates minus joonistamispisikut, saatsid vanemad mind õppima kunstikooli. Kooli lõpetasin kiitusega, aga ei olnud siiski võimalust jätkata kunstiga.  Hiljem, juba olles kahe lapse ema, sain aru, et viia täide lapsepõlveunistust ei ole kunagi liiga hilja.  Hakkasin tutvuma ka akrüüli- ja õlitehnikatega ning viimased  8 aastat maalin aktiivselt akvarellitehnikas, olen teinud seinamaalinguid, joonistan portreesid, pakun ka näomaalingute teenust. Olen õnnelik, et tegelen asjaga, mis mulle tõesti meeldib: maalin ja teen oma tööd kogu südamest ja armastusega. Naudin õppimisprotsessi ja olen rahul, kui midagi tuleb välja ja kasvan hingeliselt.

Lastele ja täiskasvanutele kunsti õpetamist kogesin Jõgeva Kunstikoolis, kus töötasin lastega vanuses 5-10 aastat. Samuti olen Tallinna Ülikooli tudeng “Kunstiõpetaja” erialal, mis annab mulle värskeid teadmisi sel erialal.

Joonistamine – see on laste esimene loominguline tegevus. Nende kokkupuude kunstiga inspireerib neid alati. Neis on loomulik ja ehe võime luua oma maailm läbi erksate värvide  ja huvitavate vormide. Mulle meeldib õppida tundma õpilasi läbi nende loomingulisuse ja toetada neid õppeprotsessis, pakkudes neile eakohaseid ja inspireerivaid ülesandeid. Kunstitundide läbiviimisel lähtun laste huvidest ja pakun arengut toetavat programmi, kus laps saab kujutelda, fantaseerida, olla loov. Samuti olla julge, mänguline ja kunsti nautiv! Kindlasti tutvume erinevate klassikaliste ja kaasaegsete maalimis- ja joonistamistehnikatega, meisterdame ja voolime, lõikame ja kleebime ja tunneme rõõmu loomisest!!!

Tatjana Pavlova

Tatjana Pavlova on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia.

Ta valdab erinevaid maalitehnikaid ja osaleb näitustel, konkurssidel ja oksjonitel.

Ta usub, et iga inimene on ainulaadne ja tal on loovad võimed, seetõttu keskendub ta õppetöös individuaalsele lähenemisele.

Programm:

Nooremas rühmas on peamine ülesanne tutvuda kaunite kunstide maailma ja põhikontseptsioonidega. Me arendame kujutlusvõimet, vaatlust, visuaalset mälu, emotsionaalset suhtumist ümbritseva maailma objektidesse ja nähtustesse. Joonistame guaššiga ja proovime muid materjale.

Keskmises ja vanemas rühmas süvendame kaunite kunstide aluste (värviteadus, perspektiiv, kompositsioon, jne) teoreetilisi teadmisi. Maalime erinevates žanrites ja tehnikates. Töötame välja loova nägemuse maailmast, kujundame oma kunstilise stiili. Täiskasvanuid koolitatakse meistriklasside vormis, kus nad saavad vajalikke teadmisi ja loomingulist energiat.

https://hopeart.ee/wp-content/uploads/2020/10/DSC_4007.jpg
Kontakt

Radem OÜ
Reg. nr. 16021955

Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Rätsepa põik 2, 75304

Allika tee 7, Peetri, Rae vald
+372 53967467